Ana Sayfa HizmetlerimizServis Hizmeti Verdiğimiz Markalar ve Bölgelerİletişim Telefon AdresBizden Haberler
Hizmet Verdiğimiz Beyaz Eşya Markaları

Beyaz Eşya Tamircileri - Antalya Burhanettin Onat Ücret bilgisi

Antalya Beyaz Eşya Servisi servis olarak, gerçekleştirdiğimiz tamir ve bakım bir sene süresince hem işçilik hem de yedek parça garantilidir. Müşterilerimize her halde modern hizmet, mükemmel teknoloji ekipmanları ve kaliteliyi bir arada sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Buzdolabı servisi hizmeti veren firmamız ve şubelerimiz ekonomik fiyat dengesi arasında yürütmüş olduğu yükümlülüklerini kalitesinde eksilme yaşatmadan ve pozitif firma anlayışını hiçbir zaman unutmadan hizmet veriyoruz.

TSE tarafından gerekli testlere tutulmuş olan kombileri kullanın. Tecrübelerimizin sayesinde edinmiş olduğumuz bilgi birikimlerimiz ile çağrı merkezimizden her türlü aşama destek imkanını alabilir bizlerede isteklerinizi belirtebilirsiniz. Herhangi bir bulaşık makinesi arızasında yerinde müdahale edebilecek bilgili ve deneyimli elemanlarımız bulunmaktadır.

Çıkmış hortum varsa yerine takılır, yırtık hortumlar Antalya Beyaz Eşya Servisi tarafından değiştirilir. Yiyeceklerinizi soğutucunuza mümkün olduğu kadar iyi ambalajlı veya kapalı kaplarda yerleştiriniz, kötü takdirde yüzeysel terlemeler ve koku şikâyetleri ile karşılaşabilirsiniz.

Antalya Burhanettin Onat Beyaz Eşya Tamircileri hizmetlerimiz yanısıra, Cumhuriyet Beyaz Eşya Tamircileri, Kemeragzı Beyaz Eşya Tamircileri, Tarım Beyaz Eşya Tamircileri, Şarampol Beyaz Eşya Tamircileri şeklinde Antalya ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Bizi aramak için buraya tıklayın
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Beyaz Eşya Kombi ve Klima Haberleri